Offices in: Chicago, Illinois and Washington, D.C.
(312) 783-9005
lisascott@scottimmigration.com

Polski

Your Go-To Immigration Resource

Prowadzona i założona przez Lisę Scott, członkini Martindale-Hubbell Bar Register of Preeminent Women Lawyers, kancelaria Scott Global Migration Law Group ma ponad 30 lat wszechstronnego doświadczenia we wszystkich aspektach prawa imigracyjnego, począwszy od wiz pracowniczych zarówno dla małych, jak i dużych firm, do indywidualnych przypadków deportacji czy pomocy osobom zmagającym się z zakazem wjazdu do Stanów Zjednoczonych, oraz wielu innych.

Nasza firma oferuje współpracę z wyjątkowo doświadczonym, wielojęzycznym zespołem adwokatów i asystentów. Wiele osób naszego personelu jest imigrantami i są one w związku z tym dobrze zaznajomione z procesem imigracyjnym zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Ta kompleksowa wiedza i doświadczenie związane z procesem imigracyjnym, połączone z naszym zobowiązaniem do dostarczania każdemu z naszych klientów bezzwłocznych i dostosowanych do ich potrzeb usług, wyróżnia Scott Global Migration Law Group od naszych większych konkurentów. Odsetek pozytywnie rozpatrzonych spraw złożonych przez Scott Global Migration Law Group oraz nasz AV Preeminent Rating przemawiają za obietnicą 100% zaangażowania w każdym przypadku, który trafia do naszego biura.
W dodatku do obszernej listy naszych usług, Scott Global Migration Law Group ma za zadanie angażować się w pracę na rzecz społeczności imigrantów. Nasze News Center jest na bieżąco uaktualniane wydarzeniami w świecie imigracyjnym, a nasi prawnicy regularnie pojawiają się na uniwersytetach i w firmach, aby rozmawiać i pomagać lepiej zrozumieć skomplikowane i zmieniające się przepisy i procedury imigracyjne. Jeśli Ty lub Twoja instytucja chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat wykładu lub panelu przeprowadzonego przez jednego z naszych prawników, zapoznaj się z naszą stroną poświęconą zaangażowaniu społeczności, Community Outreach.

 

Umów Się Na Konsultację
2011 N. Racine Ave. Chicago, Illinois 60614
+1(312)-578-1230
contact@scottimmigration.com